o nás
Cieszyn ul. Liburnia 45
pl cz

o nás

NAŠE POSLÁNÍ

Chceme Vám dát příležitost vytvořit dokonalé srdce Vašeho domova - funkční, promyšlenou a krásnou kuchyň. V kuchyni potřebujete svobodu pohybu a přehledně využitý prostor. To ale není vše, důležitý je rovněž styl. Děláme to s využitím našich znalostí a 27 let zkušeností. Návrh v programu 3D zajistí dokonalé přizpůsobení nábytku a využití potenciálu prostoru, který máte k dispozici, a usnadní Vám rozhodování, pokud jde o barvy. Děláme to s vědomím potřeb zákazníků a systémů, které Vám na dlouhá léta usnadní život v kuchyni. Vytváříme nábytek, který je především promyšlený, ergonomický a odpovídá Vašemu vkusu. Naše společnost nestojí v místě, náš výrobní závod se zaměřuje na nové technologie, díky nimž můžeme splnit očekávání našich zákazníků

Zakladatel - Marian Góra

Marian je charakterní a poctivý člověk. Od nejmladších let se živil jako podnikatel. Nábytek začal vyrábět sám, od základů. První věc, kterou vytvořil, byla rozkládací pohovka! A to pro souseda. Potěšený kupující byl impulsem, díky kterému Marian rozvinul svůj zájem o kuchyňský nábytek. Dnes již společnost, která je na trhu 27 let řídí jeho talentovaná dcera. Seznamte se s Anetou.

Aneta Góra je majitelkou studia 11 let. Její otec byl pro ni skutečnou inspirací a ona sama se velmi rychle naučila obracet ve světě nábytku. Dnes dokonale řídí skvěle prosperující společnost. Největší výhodou Anety je její nasazení a znalosti. Tyto dvě vlastnosti vytvářejí dokonalou kombinaci, což z Anety dělá odborníka na vytváření jedinečných a funkčních kuchyní.

Ps. říká se, že i po práci myslí jen na kuchyně.

Náš tým

Jarek je naším technikem od samého počátku vzniku společnosti. U nás je tzv. andělem, bdí nad každou objednávkou. Jeho preciznost a důkladnost mu nedovoluje dělat jakékoli chyby. Jarek vždy myslí pozitivně. Mimochodem, je velmi klidný a nikdo jej nikdy neviděl naštvaného (každý den přemýšlíme, jak je to možné).

Mariana je projektantkou v naší společnosti již 5 let. Je to vyrovnaná a vřelá osoba. U naší zlatovlasé Mariany stojí vždy dlouhá řada zákazníků. Svou jedinečnou osobností přitahuje lidi jako magnet.

Karolina je naše projektantka a nejvíce upovídaná osoba v našem týmu. Vždy usměvavá a každého dne připravena na nové výzvy. Do práce přichází vždy jako první - pracuje opravdu s nasazením.

Paulina je energická osoba, plná nadšení pro práci. Má ráda nové výzvy a vždy vychází vstříc očekávání Našich zákazníků.
Vždy hledá chytrá řešení a je velmi kreativní. 

Montéři

Každý z našich montérů je velmi odlišný ale společně tvoří skvělý tým. Každé ráno nám přináší svěží dávku humoru a vydají se na misi nazvanou montáž kuchyně. Montují nábytek s absolutní lehkostí. Jsou to profesionálové a jsou zábavní - nejde je nemít rád. I když možná je to proto, že jejich činy přináší zákazníkům největší radost - vysněnou kuchyň.

Výroba

Chlapi ve výrobě pracují na dvě směny. V 5:30 ráno pan Janek staví vodu na kávu a s úsměvem zahajuje otevírání závodu. Každý z nich je jako Santův elf, jsou to jejich kouzelné ruce, které vytvářejí tento nádherný nábytek. Každý vynakládá veškeré úsilí, aby zajistil, že bude každá kuchyň dokonalá. Jsou to skuteční profesionálové.

 

KONTAKTUJTE NÁS
Výrobce Nábytku Góra / obchod s nábytkem
Cieszyn ul. Liburnia 45
Mobilní telefon.: +420 774 299 718
email: gora@kuchyne-gora.cz

Dej mi své telefonní číslo:
+
-
-
Vzhledem k zájmu o vaši nabídku mě prosím kontaktujte telefonicky.
Vaše telefonní číslo nebude použito pro marketingové účely nebo předán dál. Zavoláme vám zpět - informace o zpracování osobních údajů.